| Specyfikacja techniczna | Pasmo 70cm |
| Zakres częstotliwości | 430-440 MHz |
| Liczba elementów | 6 |
| Zysk energetyczny | 12.3 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -22.5 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 52° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 44° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 750 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie | 1.3:1 |
| Odległość w szeregu - pionowa | 90 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 90 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 1,23λ / 85 cm (105cm*) |
| Przekrój nośnika | 20x20x1 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 50 mm |
| Waga | 0.7 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.