| Specyfikacja techniczna | Pasmo 70cm |
| Zakres częstotliwości | 430-440 MHz |
| Liczba elementów | 19 |
| Zysk energetyczny | 18.4 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -35.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 23° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 23° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 750 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie Min SWR |
1.5:1 @ 430-436 MHz 1.1 @ 433.5 MHz |
| Odległość w szeregu - pionowa | 180 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 185 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 6,74λ / 465 cm |
| Przekrój nośnika | 25x25x2 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 60 mm |
| Waga | 2.9 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.