| Specyfikacja techniczna | Pasmo 70cm |
| Zakres częstotliwości | 430-440 MHz |
| Liczba elementów | 5 |
| Zysk energetyczny | 11.3 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -16.5 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 58° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 48° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 750 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie Min SWR |
1.5:1 @ 430-438.5 MHz 1.04 @ 432.25 MHz |
| Odległość w szeregu - pionowa | 75 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 75 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 0,91λ / 63 cm (82cm*) |
| Przekrój nośnika | 20x20x1.5 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna, galwanizowana / tw. sztuczne |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 50 mm |
| Waga | 0.6 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.