| Specyfikacja techniczna | Pasmo 2m |
| Zakres częstotliwości | 144-146 MHz |
| Liczba elementów | 4 |
| Zysk energetyczny | 9.9 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -18.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 93° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 61° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 1500 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie | 1.5:1 |
| Odległość w szeregu - pionowa | 190 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 190 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun (Teflon COAX) | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 0,56λ / 118 cm (138cm*) |
| Przekrój nośnika | 20x20x1 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 50 mm |
| Waga | 0.8 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.