| Specyfikacja techniczna | Pasmo 2m |
| Zakres częstotliwości | 144-145 MHz |
| Liczba elementów | 14 |
| Zysk energetyczny | 17.3 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -28.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 26° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 25° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 1500 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie | 1.5:1 |
| Odległość w szeregu - pionowa | 450 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 470 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N |
| Balun (Teflon COAX) | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 4,78λ / 990 cm |
| Nośnik | 30x30x2 mm - 995 cm + podpora 30x30x2 mm - 700cm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 60 mm |
| Waga | 8.0 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.