| Specyfikacja techniczna | Pasmo 2m |
| Zakres częstotliwości | 144-146 MHz |
| Liczba elementów | 5 |
| Zysk energetyczny | 10.5 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -20.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 83° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 55° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 1500 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie | 1.5:1 |
| Odległość w szeregu - pionowa | 205 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 205 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun (Teflon COAX) | 28/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita | 0,72λ / 150 cm (170cm*) |
| Przekrój nośnika | 20x20x1 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 50 mm |
| Waga | 1.0 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.