| Specyfikacja techniczna | Pasmo 2m |
| Zakres częstotliwości | 144-145 MHz |
| Liczba elementów | 4 |
| Zysk energetyczny | 9.7 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -20.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 73° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 54° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 750 W |
| Maksymalny SWR w paśmie Min SWR |
1.5:1 @ 144.8 MHz 1.06 @ 144.3 MHz |
| Odległość w szeregu - pionowa | 180 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 180 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N (pozłacane) |
| Balun | 12.5/50Ω Classic DK7ZB-Match |
| Długość całkowita Szerokość Promień obrotu |
150 cm 105 cm 90 cm |
| Przekrój nośnika | 20x20x1.5 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna, galwanizowana/ tworzywo szt. |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 50 mm |
| Waga | 1 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.