| Specyfikacja techniczna | Pasmo 10m |
| Zakres częstotliwości | 28-29.7 MHz |
| Liczba elementów | 3 |
| Zysk energetyczny | 7.7 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -15 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | - |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 70° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | max 1500 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie 28-28.8 MHz Minimalny SWR dla częstotliwości 28.4 MHz |
2:1 < 1.1:1 |
| Podłączenie kabla 50 Ohm | GNIAZDO UHF |
| Długość/szerokość | 300/540 cm |
| Przekrój nośnika | 30x30x2 lub 35x35x2 mm |
| Średnica elementów | 16/12 mm |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna, galwanizowana / tworzywo szt. |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 62 mm |
| Waga | 5.0 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.