
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: KUS-N1011TA
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy, 24 miesiące rękojmii
|
N 1011 TA |
|
| Norma | IEC 61 169-16 |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Czas życia ( ilość włożeń wtyku ) |
≥500 |
| Materiał styku środkowego | diamagnetyk |
| Materiał korpusu | CuSnZn3 |
| Materiał izolatora | PTFE |
| Materiał uszczelki | Guma |
| Materiał O-Ringu | Guma |
| Powierzchnia styku środkowego | Złocona |
| Temperatura użytkowania | - 55°C / +155°C |
| Waga | 55 g |
| RoHS zgodność | Tak |
| Napięcie robocze | ≤ 1000 V RMS |
| VSWR | ≥ 1,07 (1 GHz) |
| Rezystancja połączenia styku środkowego | ≤ 1,5 mΩ |
| Rezystancja połączenia styku masowego | ≤ 1,0 mΩ |
Data napisania recenzji: 25-11-2025
Wtyki pierwsza klasa , serwis i wysyłka bardzo dobra szybko i sprawnie wysłane i bardzo dobrze zapakowane -Teltad na 5 z plusem (w pięciostopniowej skali oczywiście
Data napisania recenzji: 21-06-2024
Złącza rewelacyjne. Ekspresowa dostawa.
Data napisania recenzji: 20-11-2022
Produkt godny polecenia. Polecam.
Data napisania recenzji: 01-04-2021
Gorąca żyła lutowana to super, po skręceniu kabel jest tak usztywniany jakby był zespawany z wtykiem. Chodź sam nakrętka jest 0.5mm luźniejsza. Ja 20 mm od końca nałożyłem koszulkę termokurczliwą tak, że skręcając nakrętkę na silę ją przeciskałem nad koszulką. Ale w wyniku tego sama końcówka wtyku jest dodatkowo usztywniona.
Data napisania recenzji: 18-03-2021
Dobra jakość wtyku. Po zarobieniu nie obraca się na kołnierzu kabla.
Data napisania recenzji: 29-06-2020
bardzo dobre wtyki, założyłem ich już chyba kilkadziesiąt, nigdy nie zdarzyło się aby przeciekały do środka. sp2scq
Data napisania recenzji: 25-03-2019
Kolejny zakup porządnego wtyku - warto.
Data napisania recenzji: 27-02-2019
Polecam solidne wykonanie.
Data napisania recenzji: 15-03-2018
Szybka wysyłka, dobry kontakt a produkt zgodny z opisem. Polecam
Data napisania recenzji: 21-02-2018
Wszystko ok, bardzo szybko.
Data napisania recenzji: 17-08-2017
Polecam ten produkt.
Data napisania recenzji: 03-08-2017
dobrze trzyma się na RF10
Data napisania recenzji: 25-04-2017
Wysoka jakość produktu. Blyskawiczna wysyłka towaru. Polecam.
Data napisania recenzji: 12-04-2017
Z zakupow jestem zadowolony, Zakupione produkty spelnily moje oczekiwania.
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.