wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SPRZĘT RADIOAMATORSKI » MASZTY TELESKOPOWE, SEGMENTOWE, AKCESORIA » MASZTY TELESKOPOWE ALUMINIOWE O DŁUGOŚCI SEGMENTU 250 CM » OBROTOWE
Producenci
Kategorie

OBROTOWE

OBROTOWE
Maszty teleskopowe aluminiowe obrotowe, przeznaczone są do instalowania na nich różnych urządzeń teletechnicznych takich jak: anteny, kamery obserwacyjne, systemy pomiarowe, dla działania których niezbędna jest możliwość obracania masztem. W wersji obrotowej, posiadają zamontowane łożyska ślizgowe ( w miejscu mocowania odciągów do masztu ) umożliwiające obrót masztu po zainstalowaniu odciągów. Należy pamiętać, aby zastosowana podstawa masztu lub inne uchwyty mocujące maszt, również umożliwiały obrót masztu wokół własnej osi. Wykonywane są z różną długością segmentów. W tej kategorii znajdują się maszty o długości segmentu 250 cm. Pozostałe długości segmentów znajdują się w innych kategoriach.  W komplecie znajdują się wkręcane do masztu haczyki służące do mocowania odciągów. Rozkładanie i składanie masztu odbywa się ręcznie. Wysunięte segmenty blokuje się za pomocą śrub umieszczonych w pierścieniach kończących segmenty. 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu