Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1 - 3 dni
Koszt wysyłki: od 60,00 zł
Numer katalogowy: VPA-MSTAL710SR8S40H
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy, 24 miesiące rękojmii
| Specyfikacja techniczna | VPA-MSTAL710SR8S40H |
| Długość całkowita masztu | max. 730 cm |
| Liczba segmentów | 8 |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 cm |
| Zakładka bezpieczeństwa | 15 cm (min. 10cm) |
| Średnica górnego elementu | ø40 mm |
| Średnica dolnego elementu | ø75 mm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Materiał | duraluminium EN AW-6063 |
| Łożyska ślizgowe | 2 szt. |
| Wysokość zamocowania łożysk | 1.~460, 2.~640 cm |
| Długość złożonego masztu | 120 cm |
| Waga całkowita | 8,0 kg |
| Obciążenie pionowe | 18 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.