Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1 - 3 dni
Koszt wysyłki: od 80,00 zł
Numer katalogowy: VPA-MSTAL1130LR6S35
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy, 24 miesiące rękojmii
| Specyfikacja techniczna | VPA-MSTAL1100 LR6S35 |
| Długość całkowita masztu | max. 1130 cm |
| Liczba segmentów | 6 |
| Długość pojedynczego segmentu | 200 cm |
| Zakładka bezpieczeństwa | 20 cm (min. 15 cm) |
| Średnica górnego elementu | ø35 mm |
| Średnica dolnego elementu | ø60 mm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Materiał | duraluminium EN AW-6063 |
| Łożyska ślizgowe | 2 szt. |
| Wysokość zamocowania łożysk | 1.~385 cm, 2.~755cm |
| Długość złożonego masztu | 220 cm |
| Waga całkowita | 8,5 kg |
| Obciążenie pionowe | 18 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.