| Specyfikacja techniczna | Pasmo 2m |
| Zakres częstotliwości | 144-146 MHz |
| Liczba elementów | 6 |
| Zysk energetyczny | 12.4 dBi |
| Promieniowanie wsteczne | -18.0 dB |
| Szerokość wiązki pionowej (+/-3dB) | 50° |
| Szerokość wiązki poziomej (+/-3dB) | 43° |
| Maksymalna moc doprowadzona do anteny | 750 W |
| Maksymalny WFS (SWR) w paśmie | 1.5:1 |
| Odległość w szeregu - pionowa | 280 cm |
| Odległość w szeregu - pozioma | 280 cm |
| Gniazdo antenowe | Typ N |
| Balun | 50/50Ω Classic choke |
| Długość całkowita | 1,21λ / 250 cm |
| Przekrój nośnika | 20x20x1.5 mm |
| Średnica elementów | 10 mm (wibrator 12 mm) |
| Użyty materiał | aluminium / stal nierdzewna |
| Mocowanie do masztu | śr. maks. 52 mm |
| Waga | 1.6 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.