
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1 - 3 dni
Koszt wysyłki: od 80,00 zł
Numer katalogowy: VPA-MSTAL710M-S40HEX
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy, 24 miesiące rękojmii
| Specyfikacja techniczna | VPA-MSTAL710 HD HEX |
| Długość całkowita masztu | max. 710 cm |
| Liczba segmentów | 5 |
| Długość pojedynczego segmentu | 150 cm |
| Zakładka bezpieczeństwa | 15 cm (min. 10 cm) |
| Średnica górnego elementu | ø40 mm |
| Średnica dolnego elementu | ø60 mm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Materiał | duraluminium EN AW-6063 |
| Łożyska ślizgowe | 1 szt. |
| Wysokość zamocowania łożysk | 1.~560 cm |
| Długość złożonego masztu | 170 cm |
| Waga całkowita | 7 kg |
| Obciążenie pionowe | 18 kg |
Data napisania recenzji: 25-03-2026
Maszt wykonany perfekcyjnie, zastosowałem go do anteny Yagi na pasmo 2M z rotorem pod masztem. Pozdrawiam SP9APA.
Data napisania recenzji: 19-11-2021
Polecam solidny i wykonanie OK
Data napisania recenzji: 15-05-2018
produkt świetny wart ceny
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.